Apie Mus

Patirtis nuo 1991 m

Apie mus

Sveiki! Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų elektroninėje parduotuvėje. Čia rasite didelį prekių pasirinkimą, bei galėsite užsisakyti bet kurį fejerverką, kurį mes pristatysime tiesiai į namus ar į Jūsų šventės vietą. Mūsų įmonė taip pat kviečia apsilankyti pirmojoje specializuotoje pirotechnikos parduotuvėje Klaipėdoje, duris atvėrusi 1996m. 

UAB "Besika" - sėkmingai veikianti nuo 1991 m. Šiuo metu įmonėje dirba 12 žmonių.  Kiekvienais metais mes surengiame apie 40 profesionalių fejerverkų šou. Užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba pirotechnikos priemonėmis.

Laukiame Jūsų visus metus!!! Prieš 25 metus duris atvėrė pirmoji specializuota pirotechnikos parduotuvė Klaipėdoje. Jūsų patogumui prieš tris metus atidarėme pirotechnikos gaminių parduotuvę Palangoje. Parduotuvėje Jus pasitiks, bei maloniai aptarnaus kvalifikuotas personalas, parinks tinkamiausią gaminį Jūsų šventei, paruoš reikalingus dokumentus, atsiųs specialistą, kuris įvertins riziką ir nustatys tinkamiausią ir saugiausią vietą fejerverkui surengti. Jūsų patogumui galime pasiūlyti profesionalaus renginių vedėjo, fotografo, floristo paslaugas. Jums pageidaujant pirotechnikos gaminius atvežame į vietą už sutartinį mokestį. Visa tai leis Jums sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Mūsų asortimentą sudaro daugiau, kaip 300 pozicijų. Tai įvairios I-IV kat. Baterijos, lauko ir scenos vulkanai, raketos, petardos, konfeti, vandens, bei dangaus šviestuvai, bengališkos ugnelės, įvairūs spec. efektai, ir kita smulki pirotechnika. Jeigu Jūs nusprendėte savo šventei ar renginiui skirti 400 EUR ir daugiau - siūlome profesionalų fejerverką. Mes surengsime 2-5 minučių fejerverkų šou, kuro metu bus panaudoti nuo 2,5 iki 6 colių sviediniai. Atliekame kompiuteriu valdomus fejerverkus, bei rengiame muzikinius fejerverkus. Mūsų komandos surengtas renginys apvainikuos Jūsų šventę, padarys ją nepakartojamą ir paliks neišdildomą įspūdį Jums ir Jūsų svečiams!!! Nuolatiniams klientams taikome nuolaidas! 

Dokumentai:

Pirotechnikos priemonės parduodamos:

  • 2 kategorijos asmenims nuo 16 metų.
  • 3 kategorijos asmenims nuo 18 metų. 

 

Įmonės rekvizitai:

Adresas: Sodų g. 49-1,  Palanga
Mob. +370 600 24171, +370 608 16014
El. paštas: info@besika.lt
Įmonės kodas: 152422819
PVM mokėtojo kodas: LT524228113
Registro tvarkytojas: Valstybės įmonė Registrų centras